13.05.2020 Centrum Rehabilitacji Sprawność wznawia działalność

Drodzy pacjenci informujemy, że od dnia 13 maja 2020 roku Centrum Rehabilitacji Sprawność wznawia swoją działalność leczniczą. W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosimy o noszenie maseczek oraz dezynfekcję rąk. Prosimy również o wyrozumiałość, gdyż w pierwszej kolejności przyjmowani będę pacjenci, którzy mieli zaplanowaną rehabilitację w marcu. Nikomu wizyta nie przepadnie tylko przesunie się w czasie. Pozdrawiamy zespół CRS

16.03.2020 Ogłoszenie w związku z nowym koronawirusem SARS-CoV-2

Szanowni Państwo, w związku ze stanem epidemiologicznym koronawirusa - SARS-CoV-2 Centrum Rehabilitacji „Sprawność” podjęło decyzję o zamknięciu do odwołania. O ponownym otwarciu będziemy informować naszych pacjentów zarówno telefonicznie, jak i poprzez kolejny wpis. Wszystkie zaplanowane terminy w okresie zamknięcia zostaną przesunięte na inne - możliwe terminy.

Prosimy o zrozumienie i wyrozumiałość.

6.03.2020 Ogłoszenie w związku z nowym koronawirusem SARS-CoV-2

Szanowni Państwo, w związku z szerzeniem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 zespół Centrum Rehabilitacji „Sprawność” prosi pacjentów o przestrzeganie wyznaczonych godzin wizyt oraz zabiegów, a w przypadku choroby lub zauważenia alarmujących objawów o telefoniczne informowanie zespołu oraz nie stawianie się na zabiegach.

W przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem prosimy korzystać z wyznaczonej przez Narodowy Fundusz Zdrowia infolinii - 800 190 590.

Więcej informacji o chorobie możecie Państwo uzyskać na:

Informacje o koronawirusie